KURUMSAL

BİZ KİMİZ?

E-ticaret çözümleri ve Online Yazılım Çözümleri sunan bilişim teknolojileri şirketi Dijital Yaşam Bilişim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. 1999 yılında kuruldu. 19 yıldır e-ticaret konusunda büyük bir tecrübeye sahip ve çözüm üretme anlayışında yeni bir zihinsel dönüşüm sağlamış bir teknoloji şirketidir.

Bilişim teknolojileri, ışık ve düşünceyi bile aşan bir hızla gelişmekte, gündelik hayata dair birçok işlem ve gelecekte tüm işlemler artık internet üzerinden yapılabilir duruma gelmiştir. İnternet üzerinden alışveriş, günümüz modern insanın hızlı tüketim ve kolay erişim ihtiyaçlarından doğan bir davranış biçimi halini almıştır.

Dijital Yaşam çağı ve günümüzün akılcı rekabet koşullarında, en fazla ihtiyaç duyduğumuz yetenekler; üreticilik, sorgulama, değişim ve işbirliğidir. Sınırların ortadan kalktığı, teknolojinin, dolayısıyla iletişimin baş döndürdüğü ve sadece var olmanın bile insanlığa yüklediği anlamların her geçen gün daha da ağırlaştığı günümüzde; geleceğe odaklı düşünmek, gelecek için projeler geliştirmek ve gerçekleştirmek büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Günümüzde 7 milyarı aşan insan nüfusunun yaklaşık 3 milyarının bilgi almak, sosyalleşmek, iletişim kurmak, veri transferi yapmak, eğlenmek, eğitim görmek, ticaret yapmak ve para kazanmak için kullandığı internet, sırf bu kullanım amaçlarıyla bile herkes için muazzam bir fırsatlar dünyasıdır.

Bu veriler ışığında, bugünün ve geleceğin en çekici, en verimli, en başarı vaat eden iş alanının e-ticaret olduğu açıktır.

Ancak özellikle e-ticarette, amaçları gerçekleştirmeye giden en kısa ve en doğru yol vizyonu geniş, bilinci açık ve profesyonel bir ekiple çalışmaktan geçmekte. Neyi nasıl yapacağını bilen, veri toplayıp en doğru şekilde değerlendiren, girişimci ruha sahip, etkili ve aktif bir uzman grubu, ticaretin her alanında avantaj sağlayacak, hız üstünlüğü elde edecek, sorunları daha kolay çözecek ve mutlaka daha çok kazandıracaktır. 

DİJİTAL YAŞAM BİLİŞİM HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Saha Satış Sistemi
Saha Satış Sistemi
 
Akıllı Fabrika
Akıllı Fabrika